Türkiye’nin önde gelen kurumsal iş yazılımı üreticilerinden Aqvila Software, inşaat şirketlerine yönelik çözümlerini ve son yeniliklerini 17 Nisan’da inşaat şirketlerinin yöneticilerinin katıldığı seminerde paylaştı.
Türkiye’nin önde gelen inşaat şirketlerinin yurt içinde ve yurt dışında başarıyla kullandığı e-MOR kurumsal iş yazılımları inşaat şirketlerinin projelerini, faaliyetlerini, maliyetlerini ve kaynaklarını daha iyi yönetmelerine yardımcı oluyor.

sem_13b sem_14b

E-MOR İnşaat Çözümleri gününde konuşan Aqvila Software Genel Müdürü Şamil Yıldırım, “İnşaat şirketlerinin verimliliğini ve karlılığını artırmanın, doğru kararları zamanında verebilmenin tek yolu bütünleşik bir yazılım çözümü kullanmaktan geçiyor.” dedi.
Polimeks İnşaat’ın ERP müdürü Olgay Demirci’nin ve Çakır İnşaat’ın muhasebe müdürü Resul Bulat’ın e-MOR ERP deneyimlerini ve başarı hikayelerini katılımcılara aktardığı seminere katılım ve ilgi büyüktü.

sem_16b sem_15b

İtalya’nın önde gelen yazılım sağlayıcılarından AGOMIR SpA’nın CEO’su Mario Goretti yaptığı konuşmada “inşaat şirketlerinde doküman yönetimi ve ERP süreçlerinin entegrasyonu günümüzün olmazsa olmazlarından, bu alanda Aqvila’yla beraber Türk inşaat şirketlerine hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.