Hizmetler

1

Kurumsal Yönetim Sistemi Geliştirme ve İmplementasyonu

Şirketinize ERP, CRM, Doküman Yönetimi veya İş Zekası çözümü mü kurmak istiyorsunuz?

Süreçlerinizi daha etkili yönetmeniz için ihtiyaç duyduğunuz çözümlerin implementasyonlarında Aqvila Software’in gücünden yararlanabilirsiniz.

Türkiye’nin Önde Gelen Şirketlerinin İmplementasyonlarını Yönettik

Aqvila Software 10 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen şirketlerine kurumsal yönetim sistemleri implementasyonları gerçekleştiriyor.

İhtiyaçlarınızın tespiti, hedeflerinizin belirlenmesi, süreçlerinizin analizi, yeni süreç tasarımları, sistem customizasyonu, değişim yönetimi, anahtar kullanıcı eğitimleri, kullanıcı eğitimleri aşamalarını kapsayan implementasyon yaşam döngüsünün tüm aşamalarını artık gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Yurt Dışında İmplementasyon Kabiliyeti

İşlerinizin bir kısmı yurt dışında mı? Yurt dışında yazılım çözümünü nasıl tutundururum diye endişelenmeyin.

Çünkü rahatlıkla Aqvila Software’in yurt dışı implementasyon kabiliyetinden ve deneyimlerinden yararlanabilirsiniz.

Bize göre yakın destek çok önemli.

Müşterilerimizin önemli bir kısmı yurt dışında da faaliyet gösteren şirketler.

Rusya, Türkmenistan, Cezayir, Balkanlar, Orta Doğu, Afrika dahil olmak üzere çok sayıda bölgede ve ülkede yazılımlarımız aktif olarak kullanılıyor.

En İyi Uygulamalar

ERP sistemi, Doküman Yönetimi veya diğer kurumsal uygulamaları şirketinize kurarken temel amaçlarınız şirketinizi, faaliyetlerinizi, maliyetlerinizi, süreçlerinizi, projelerinizi daha etkili yönetmekse, size know-how aktarımı yapabilir.
10 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen şirketleri içn çözümler üretiyoruz.

Sektörünüzdeki süreçler nelerdir, şirketler hangi süreçte hangi problemlere rastlarlar, bu problemler nasıl çözülür, hangi süreci nasıl düzenlerseniz verimliliğiniz yükselir, belirli bir süreci en etkili yönetmenin yolu nedir vb. sorularınızın cevaplarını danışman ekibimizden alabilirsiniz.
Yıllardır yaptığımız araştırmalar, analizler ve yaşadığımız deneyimler sonucu elde ettiğimiz know-how’dan yararlanabilirsiniz.

Tecrübeli İmplementasyon Ekibi

İmplementasyonu gerçekleştiren ekibimiz çok deneyimlidir.
Bilgilidir.
Müşteri odaklıdır.
Sizi dinler.
Sizi anlar.
Problemlerinizi çözer.
Sunduğumuz yazılım çözümlerini nasıl kullanırsanız işlerinizi nasıl rahatlatacağınızı gösterir.
Hayata geçirir.
Çalışanlarınıza eğitimler verir.
Gece gündüz demeden sizin için çalışır.
Eğer başarılı, deneyimli ve başarı odaklı bir ekiple çalışmak istiyorsanız ekibimizle tanışın.

Yazılım Geliştirme

20 yılı aşkın süredir 10,000’den fazla şirketin kullandığı yazılımlar geliştiriyoruz.
Yazılım geliştirme yaşam döngüsünün tüm aşamalarını (ihtiyaç tespiti, analiz, tasarım, geliştirme ve test aşamaları) gerçekleştirmekte uzmanlığımız var.

Sunduğumuz çözümleri sürekli olarak geliştiriyoruz.

Eğer Aqvila’nın ürettiği bir yazılım çözümüne yatırım yaparsanız, yatırımınız her geçen gün değer kazanacak çünkü her gün yeni geliştirmeler yapıyoruz.

Eğer kendi iş ihtiyaçlarınızdan hareketle size özgü geliştirmeler isterseniz, bunları size hızla, kaliteyle ve düşük maliyetlerle sunuyoruz.

Üstün yazılım tasarımı mimarimiz ve deneyimli, dinamik yazılım geliştirme ekibimiz sizin özgün ihtiyaçlarınızı analiz etmeye hazır.

Eğitim

Yazılım yatırımınızdan maksimum geri dönüş almak istiyorsanız yazılımınıza hakim, süreçlerinize hakim çalışanlara ve yöneticilere ihtiyacınız var.

Danışman ekibimiz size sunduğumuz çözümlerin eğitimlerini titizlikle vermekte.

Danışmanlarımız son kullanıcı eğitimleri konusunda çok deneyimli. Son kullanıcılarınızın kullanacakları ekranların ve işlevlerin eğitimlerinin verilmesinin yanı sıra, onlara büyük resmin önemli bir parçası oldukları, disiplinli bir şekilde görevlerini düzgün yerine getirmeleri, verileri doğru işlemeleri bilinci de benimsetilmektedir.

Eğitimleri merkezinizde alabileceğiniz gibi, arzu ederseniz yurt içindeki veya yurt dışındaki diğer şantiyelerinizde veya işyerlerinizde de alabilirsiniz. Size dünyanın her yerinde hizmet verecek bir anlayışımız ve bunu uygulayacak geniş ve başarılı bir ekibimiz var.

Destek

Yazılım yatırımınızın yaşaması için yakın destek almanız şart.

Yazılım şirketinizi aradığınızda kolayca ulaşabilmelisiniz.

Yurt dışında bir işyerinizde veya şantiyenizde bir ihtiyaç oluştuğu zaman yazılım şirketinizin danışmanlarını hızla oraya gönderebilmelisiniz.

Kullandığınız yazılımla ortalama 15 yıl boyunca çalışacaksınız. Bu durumda yazılım şirketinizin destek gücünü yanınıza almanız şart.

Aqvila Software olarak müşterilerimize yakın destek prensibiyle faaliyet gösteriyoruz. Bize ihtiyacınız olduğu her an yanınızdayız. Bir probleminiz olduğunda onun çözümü için yanınızdayız. Yazılımınızda bir değişiklik istediğinizde yanınızdayız.

Haberler ve Gelişmeler

Daha Fazlasını Yükle