İcra kurulları kurumsallaşmanın önemli parçalarından.

Tek bir kişinin tüm işleri yönetmesi yerine farklı departmanların yöneticilerinin, genel müdür yardımcılarının ve genel müdürün oluşturduğu icra kurulu şirketin hem stratejik hem de operasyonel yönünü daha profesyonel bir şekilde belirliyor.

İcra kurullarında sunulan raporların sağlıklı olması, kolay görselleştirilmesi ve herkesin anlayacağı hale getirilmesi mühim. Ve raporlama süreci çalışanlara ekstra yük getirmemeli.

İcra kurullarının toplantılarını daha üretken geçirmeleri ve raporlama sürecinin kısaltılması için e-MOR Yönetici Bilgi Panoları’nı geliştirdik.

e-MOR Yönetici Bilgi Panoları’nda icra kurulunun kullanacağı kilit performans göstergeleri ve raporlar görselliği zengin bir şekilde yer alır. Şirketinizin internet portaline yerleştirilen e-MOR Yönetici Bilgi Panoları’na sadece yetki verdiğiniz yöneticileriniz kullanıcı adlarını ve şifrelerini kullanarak erişim sağlarlar. Farklı süreçlerinizle ilgili performans verileri ve finansallarınızla ilgili verilerin yer aldığı Bilgi Panoları’nı icra kurulu toplantılarınızda kullanabilirsiniz. Verileriniz isterseniz günlük olarak isterseniz de anlık olarak Bilgi Panoları’na otomatik çekilir ve incelemenize sunulur. Bu sayede İcra Kurulu toplantılarınız daha üretken geçecek, sağlıklı ve herkesin doğruluğunda hemfikir olduğu veriler üzerinden kararlar alacaksınız. Hem de raporlama sürecine ek bir maliyet getirmeden.